Rüyada Badana Yapmak

Rüyada badana yapmak sevinçli haberlere ve yeni başlangıçlara delalet eder. Rüyada badana yapmak aynı zamanda rüyayı gören kişinin mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine de işarettir. Bazı âlimlere göre rüyasından badana yaptığını gören kişi geçmişinde yaşadığı kötü olayları unutmak istiyor şeklinde yorarlar.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek

Rüyada badana yapıldığına şahit olmak genellikle meslek ya da iş hayatında önemli gelişmelerin yaşanacağına işaret sayılıyor. Rüyayı gören kişi işinde yükselir ya da iş yerinde terfi eder.

Rüyada Badana Fırçası Görmek

Rüyada badana fırçası görmek rüyayı gören kişini az bir sermaye ile bir işe kalkışacağına ve bu işinde hayırlı olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bu az sermaye ile başladığı işten büyük kazançlar elde edecek şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Ev Badana Yapmak

Rüyada ev badana yapmak oldukça hayırlıdır. Ev içinde yaşayanların birbirlerine olan sohbetlerine ve bağlılıklarına işaret olarak yorumlanır. Rüyasında evin tamamını badana yaptığını gören kimsenin hanesinin içinde kötü niyet, kavga, kıskançlık ve huzursuzluğa yer olmayacağı şeklide yorumlanır.

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç görmek ve kireç ile badana yapmak ise rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir. Rüya sahibinin aynı zamanda kimseye muhtaç olmayacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak

Rüyasında beyaz renk badana yaptığını görmek rüyayı gören kişiye ait olan dert ve sıkıntıların yakın zamanda yok olacağına ve huzurlu bir ömür yaşayacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Gül

Rüyamda evin iç duvarını beyaz boya ile boyadık. Yanımda yeni tanıştığım ev sahibinin yeğeni bayan abla vardı. Yardım ediyordu ve bir erkek daha vardı . Gençti ve tanımıyordum. Sonra ablaya beyaz renkte iç çamaşır veriyordum. Ben yeni almıştım ve onu giyecektim. O görmüş beğenmiş derken telefonum çalıyordu ve sevdiğim kişi arıyordu. Telefonu açacakken uyandım.