Rüyada Azar İşitmek

Rüyada azar işitmek gerçek hayata da hoşa gitmeyecek sözler duymaya ve üzülmeye işarettir. Rüyada azar işitmek ayrıca aileden gelen uyarılara da delalet eder. Hatalı davranarak kendisini seven kişileri üzen kişiye işaret eden bu rüya çevresindeki kötü olayların yaşanmasındaki ana sebebi görmek için çaba sarf etmeye de işaret eder. Bu kişi doğru yolla yöneldiği takdirde başarılı olacağına da yorumlanır.

Rüyada Anneden Azar İşitmek

Rüyada annesinden azar işittiğini gören kişi çözümü biraz sıkıntılı olan olaylar içine girebilir şeklinde yorumlanıyor. Bunun yanında bazı tabirciler ise mutluluk verici olayların çok yakında yaşanacağına iş ve aile hayatından da huzurun geleceğine yorumluyorlar.

Rüyada Babadan Azar İşitmek

Rüyada babadan azar işittiğini görmek kötü bir durum ya da olay ile karşılaşılabileceğine yorumlanır. Bunun yanında bazı âlimler ise hayırlı evlat sahibi olmaya, kolay kazanılan paraya ve verilen sözün yerine getirilmesine delalet ettiğini söylerler.

Rüyada Öğretmenden Azar İşitmek

Rüyada öğretmenden azar işitmek rüyayı gören kişinin doğru olanı yapmadığına verilen kazlara rağmen burnunun dikine gittiğine yorulur. İş yaşamında yükselme hedefi ile yanlışlara düşmeye ve işinden olaya da delalet eder. Rüya sahibin başarılı olması muhtemel olan olaylarda ya da işlerde bir sıkıntı yaşaması şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Patrondan Azar İşitmek

Rüyada patrondan azar işittiğini görmek kimi âlimlere göre sıkıntı verici olayların yaşanacağına ya da rüyayı gören kişiye birilerinin bir fenalık yapabileceğine yorumlarlar. Kimileri ise mutluluk verici haberlerin alınmasına ve kazancına artarak çoğalmasına yoruyorlar.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın