Skip to Content

Rüyada Ayak Öpmek

Neredeyse gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilen rüyada ayak öpmek kişinin hayatındaki temel özgürlüklerin yitirileceği bir döneme gireceğine delalettir. Rüya sahibinin gerek ağır şartlardaki bir işe girerek gerekse kısıtlayıcı biri ile ilişkide olması şeklinde yorumlanır. Ancak rüyalardaki tüm detaylar tabiri ciddi bir biçimde etkilediğinden, rüyadaki her detayı araştırdıktan sonra daha doğru tabirler elde edileceği için hemen endişe edilmemesi gerekir.

Rüyada Anne Ayağı Öpmek

Hayırla tabir edilen rüyada annenin ayağını öpmek kişinin evlat olarak ebeveynlerinden hayır duası alacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğunu müjdeleyen bu rüya aynı zamanda yardıma ve desteğe ihtiyaç duyan kimselere el uzatmaya da delalettir.

Rüyada Baba Ayağı Öpmek

Kendi ayakları üzerinde durmak için sürekli didinen ve çabalayan rüya sahibinin, bireysel çabalarının takdir edilmesinden ötürü ailesinden ömür boyu destek görmesine işarettir. Kişinin temiz niyetlerle girdiği işlerden alnı ak bir şekilde çıkarak hem kendine hem de yakın çevresine hayrı dokunacağı rivayet edilir.

Rüyada Ayak Görmek

Farklı tabirlere sahip olan rüyada ayak görmek genellikle hayırla yorumlanır. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğuna işaret eder ve dini vecibelerin aksatılmamasına delalettir. Bazı tabirciler tarafından rüya sahibinin iki cihanda da huzuru bulacağı rivayet edilir. Aynı zamanda maddi zorlukların zaman içerisinde sonlanacağına işaret eder. Maddi ve manevi refahı müjdeler.