Skip to Content

Rüyada Ayak Kesilmesi Görmek

Genellikle hayra yorulmayan rüyada ayak kesilmesi görmek kişinin hayatında belirecek ve ara ara kendini yineleyecek sorunlara rivayet kabul edilir. Soyut ve somut anlamlarda ayrılığa işaret eder. Yani sevilen ve yakın bulunan insanlardan uzak şehirlere gitmek ya da değer verilen ilişkilerin bitmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ayağının Kesilmesi

Kişinin rüyasında kendi ayağının kesildiğini görmesi benzer bir biçimde olumsuz yorumlara sahiptir. Hayatın her döneminde hatırlanan zor günleri işaret eder. Bazı tabircilere göre böyle bir rüya kişinin iş ortamındaki güvenli ortamın yerini gergin ve endişeli bir ortama bırakacağı rivayet edilir.

Rüyada Kesik Bacaklı Birini Görmek

Bekar birinin rüyasında kesik bacaklı birini görmesi çevresindeki insanlara yardımda bulunacağı anlamına gelir. Başka bir rivayete göre ise geçmişi zorluklarla ve mücadeleyle dolu biriyle dünya evine gireceği işaret edilir.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Rüyada ayak kesilmesi gibi bu rüya da hayırla tabir edilmeyen rüyalardandır. Genel olarak yüzeysel görünen bazı sorunların hane içerisinde büyüyerek gerginlikler yaratacağı rivayet edilir. Bu dönemde rüya sahibinin sakin ve akılcı yaklaşımları önemli olabileceği için öfke, korku, endişe gibi hataya yol açabilecek duyguları dizginleyebilmesi önemlidir.

Rüyada Ayak Görmek

Mübarek rüyalardan kabul edilir ve kişinin karakteri hakkında müjdeler verir. Rüya sahibinin güzel ahlakının, hayatındaki sıkıntılara son verilmesine yardım edeceği tabir edilir. Harama göz dikmemeye ve refaha işarettir.