Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada ateş yakmak, rüyayı gören kişinin herkesin gıpta ile baktığı bir kişi olacağına, başarılar kazanacağına, güzel getirisi olan kazançlar elde edeceğine, takdir göreceğine, saygın bir kimse olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yetkili olacağına, makam sahibi olacağına tabir olunur. Ayrıca yapacağı ve hayatta geçireceği bazı işlerin ses getireceğine ve bu konuda da takdirleri toplayacağına yorumlanır.

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda mutluluk verici haberler almasına, gönlünün rahatlayacak olmasına, huzur ve mutluluğa delalet eder. Rüya sahibinin özlem duyduğu kişiler ile bir araya gelecek olmasına, hayırlı olaylar duymaya, yüzünü güldürecek olan bazı gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Evde Ateş Yakmak

Rüyada evde ateş yakmak, rüyayı gören kişinin ailesinde söz sahibi olacağına, işinde de terfi ederek söz sahibi olan bir kimse olacağına tabir olunur. Rüyada evde ateş yakmak, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ve hanesinin içinde sevilen ve saygı ile anılan bir kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada Ateşe Odun Atmak

Rüyada ateşe odun atmak, rüyayı gören kişinin hasta ise şifa bulacağına, borçlu ise borcunu ödeyeceğine, iş sahibi olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin Hak yolunda ilerleyerek, helal kazanç elde edeceğine, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, ferahlık içinde olacağına, dertlerinin son bulacağına, darlıktan kurtulacağına, mutlu olacağına delalet eder. Rüyada ateşe odun atmak, rüya sahibi için oldukça hayırlı ve güzel olarak yorumlanır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın