Rüyada Atanmak

Rüyada atanmak, rüyayı gören kişi için hayırlı değildir. Rüya sahibinin bazı olaylar ya da haberler neticesinde umutlarının azalacağına, maddi ve manevi değerlerinin sarsılacağına, çaresiz bir halle geleceğine delalet eder. Gelirinin giderlerine yetmeyeceğine, böyle olaylar yaşaması sonucunda da sıkıntıya düşeceğine yorumlanır. Rüyada atanmak sıkıntıya düşmek ile tabir olunuyor.

Rüyada Memurluğa Atandığını Görmek

Rüyada memurluğa atandığını görmek, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu harcamalar ve yanlış adımlar sebebi ile maddi anlamda zor günler yaşayacağına, sıkıntılı zamanlar geçireceğine, iş anlamında iflasın eşiğine geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı güzel günleri yana yakıla arayacağına ve bu sebep ile de zor günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Tayin Olduğunu Görmek

Rüyada tayin olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde oldukça mutlu ve huzur dolu bir ortama gireceğine, yaşadığı iş yoğunluğunun ve stresin akabinde bunun ona çok iyi geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin dostları ile bir araya geleceğine bu sayede güzel bir gün geçireceğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin yaşadığı yerden bir süreliğine uzaklaşmasına da tabir olunur.

Rüyada Yeni Bir İşe Atandığını Görmek

Rüyada yeni bir işe atandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı müjdeli bir habere ya da sevindirici bir olaya delalet eder. Rüya sahibininmiş yaşamında kazançlı günlerin yaşacağına, özellikle ticari yaşamda karlı anlaşmalar yapılacağına, maddi olara güzel kazançlar elde etmeye ve feraha ermeye delalet eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın