Rüyada Atatürk’ü Görmek

Rüyada Atatürkü görmek rüyayı gören kişinin ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü çok sevdiğine ve çok değer verdiğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi her daim hayatında Atatürk’ün izinde olduğuna da delalet eder. Rüyada Atatürkü görmek rüyayı gören kişinin çevresine ve sevdiklerine de Atatürk sevgisini aşılamak istemesine de yorumlanıyor.

 

Rüyada Atatürk ile Konuştuğunu Görmek

 

Rüyada Atatürk ile konuştuğunu görmek ise rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da Atatürk’ü çok sevdiğine ve onun zamanında yaşamadığı ve onu göremediği için içten içe üzüldüğüne delalet eder. Ayrıca rüyada devlet büyüğü görmek oldukça hayırlı bir rüyadır.

 

Rüyada Atatürk’ü Hasta Görmek

 

Rüyada Atatürk’ü hasta olarak gören kişi gerçek hayatta da Atatürk ile ilgili bir konuşmada bazı kişiler ile tartışma yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Atatürk’ü Ölmüş Görmek

 

Rüyada Atatürk’ü ölmüş olarak gören kişi gerçek yaşamda da bir Atatürk hayranıdır. Onu çok seven ve açtığı yolda onun izinde yaşamaya gayret eden bir kişidir.

 

Rüyada Atatürk’ü Öpmek

 

Rüyada Atatürk’ü öptüğünü gören kişi gerçek hayatında da Atatürk’ e olan sevgisi ve bağlılığı ile var olan bir kişidir. Onun hayatta olmamasına ve onu yaşarken göremediğine de üzülen biri olunduğuna dalalet eder.

 

Rüyada Atatürk’ün Naaşını Görmek

 

Rüyada Atatürk’ün naşını görmek rüyayı gören kişinin Atatürk’ e olan bağlılığının oldukça fazla olduğuna ve Atatürk’ü çok özlediğine delalet eder.  Aynı zamanda rüya sahibinin ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünü kabullenemediğine de yorumlanıyor.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!