Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Rüyada asker kıyafeti giymek rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına delalettir. Rüyada asker kıyafeti giymek iş hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmeler sonucunda ya terfi edileceğine ya da iş hayatında yeni projeler sayesinde kazanç elde edeceğine yorumlanıyor.

 

Rüyada Asker Görmek

 

Rüyada asker görmek hayra delalettir. Rüyasında asker gören kişi hem maddi anlamda hem de manevi anlamada rahatta ve huzura kavuşur. İş yaşamındaki geliri ya da kazancı artarak bolluk ve bereket hayatına girerken aynı zamanda özle yaşamında da mutluluk ve huzura kavuşur.

 

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

 

Rüyada asker olduğunu görmek eğer rüya sahibi işsiz ise işe gireceğine, rüya sahibi memnun olmadığı bir işte ise yeni bir iş kapısının açılacağına ya da kendi işi var ise olumlu atılımlar yaparak kazancını artıracağına delalet eder.

 

Rüyada Asker ile Konuşmak

 

Rüyasında asker ile konuştuğunu gören kişi yakın zamanda kazanca ve bolluğa kavuşacak aynı zamanda kendisine çok yararı dokunacak olan bir arkadaş edinecek ve bu arkadaşı da onun her daim dostu olarak kalacak şeklinde yorumlanıyor.

 

Rüyada Silahsız Asker Görmek

 

Rüyada silahsız bir askeri görmek rüyayı gören kişinin gizli bir düşmanı olduğuna delalet eder. Rüya sahibi dostu olarak bilgi birinden de zarar görebilir.

 

Rüyada Silahlı Asker Görmek

 

Rüyada silahlı asker görmek kısa süre içinde dargınların barışacağına ve huzurlu bir hayatta kavuşulacağına delalet eder.

 

Rüyada Asker Öldürmek

 

Rüyada asker öldürmek rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri sıkıntı içinde beklediği bir haberin ya da her hangi bir ilerleme girişiminin yakında gerçekleşeceğine delalet edip kazanca ve mevkii ile yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Ahmet

Rüyamda asker oldum askerî depodan kıyafet seçtim

Sena Çömez

Ruyada asker elbisesinin yanması

Seda acar

Rüyamda sevgilimin asker elbiselerini giyştim sevgilim de asker ne anlama geliyor

Tayfun

rüyamda babamı askeri kıyafet giydiğini gördüm ve onunla dışarı çıkıyordu bu ne anlama gelmekte ?

Alican bozkurt

Ruyamda rutbeli asker uniformasi giymis sekilde nedensiz kosuyordum yorumlarmisiniz