Rüyada Asker Arkadaşı Görmek

Rüyada asker arkadaşı görmek şans ve uğur manasına gelir. Kişinin iyi kalpli insanlara yardım eden biri olduğuna bu durumun zor zamanlar geçirdiğinde karşısına çıkacağına, sevdiklerinin yardımı ile her problemi aşacağına ve her şeyin üstesinden geleceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin uzakta olan ve uzun zamandır görüşme şansı elde edemediği biri ile tekrar görüşme şansının olacağına, erkekler için askere gitmeye, bazen de eğitim gibi sebeplerde aileden ve sevdiklerinden uzakta kalmaya, zaman geçirmeye de işaret eder.  Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin aile bireyleri ile güçlü bağları olduğuna ve her dertleri olduğunda imdatlarına yetiştiğinde, sıkıntı çekmelerini önlemek için elinden geleni yaptığına da delalet eder.

Rüyada Asker Arkadaşı ile Sohbet Etmek

Rüyada asker arkadaşı ile sohbet etmek kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının son bulacağı, güzel şeylerin olacağı, birçok fırsatla karşılaşacağı, şanslı bir döneme işaret eder. Rüya sahibinin karşılaştığı yeni kişilere iyilikte bulunacağına ve uzun sürecek bir dostluğun başlangıcını yapacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin artık yuva kurmak istediğine, hayallerinin kadını ile evlenip kendini ona adamak için düşler kurduğuna ve bu hayalinin yakın zamanda gerçek olacağına da delalet eder.

Rüyada Asker Arkadaşını Yolcu Etmek

Rüyada asker arkadaşını yolcu etmek kişinin sevincinin kursağında kalacağına, mutlu olduğu bir dönemin hemen ardından birçok sorunla yüzleşmek zorunda kalacağına, bu günlerde şanslı olan rüya sahibinin çalışma hayatında birçok fırsatın karşısına çıkacağına da işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!