Rüyada Asık Surat Görmek

Rüyada asık surat görmek iyiye yorulmaz ve sıkıntılı geçecek zamanlara işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında bir takım detaylar yüzünden ortalığın karışacağına, bazı tartışmaların ve gerginliklerin olacağına, aile bireyleri ile de bazı problemler olacağına ve tatsızlıkların vuku bulacağına delalet eder. Kişinin birçok şanssız durumu aynı anda yaşayacağına ve stres altında kalacağına, zor günler geçireceğine işaret eder. Bu rüya bazen de kişinin önemli bir iş görüşmesine geç kaldığı için işi kaybedeceğine ya da yöneticisinden azar işiteceğine, kısmetsiz olduğu bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Asık Suratlı İnsanlarla Konuşmak

Rüyada asık suratlı insanlarla konuşmak rüyayı gören kişinin uzun zamandır çalıştığı bir projeden ya da adım adım ilerlediği hedeflediği bir işten beklenmedik olumsuz yorumlar alacağına ve hevesinin kırılacağına, büyük bir üzüntü içine düşeceğine, aile bireyleri ile anlaşmazlıklar yaşanan bazı konular olacağına ve rüya sahibinin bu konuyu düzeltmek için büyük çaba sarf edeceğine sonunda başaracağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin sahip olması gereken makam ve mevkinin başkasına verileceğine, duygusal ilişkilerinde ise yeni tanışacağı biri ile kuracağı ilişkinin kendisine sıkıntı getireceğine, hiçbir şeyi kolay kolay beğenmeyen partnerinin mutlu etmekte zorlanacağına ve stresli zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Asık Suratlı Olduğunu Görmek

Rüyada asık suratlı olduğunu görmek kişinin çevresindekilere bir konuda hayal kırıklığı yaşatacağına ve sonrasında tüm bu insanlarla güven problemi olacağına, kimsenin ona kolay kolay güvenmeyeceğine bu durumun aşk hayatına da yansıyacağına işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın