Rüyada Asansörden Düşmek

Rüyada asansörden düşmek, rüya gören kişinin endişeleri ve korkuları olduğuna, üzerindeki ağır yük altında eziklik duyduğuna, sorumluluklarını yerine getirememiş olmasından kaynaklanan iç gerilimi ile açıklanacak bir ruh haline işaret eder. Genel olarak geçici bir sıkıntı olarak görülür.

Rüyada asansörden düşmek çoğu tabire göre; mertebe kaybetmek, iş hayatında maddi kayıplar ve itibarda düşüşe geçmek şeklinde yorumlanır. Yine de rüyada çok yüksek katlı bir binada hareket halinde iken asansörün düştüğünü görmek ile rüyada duran bir asansörden inerken tökezleyip düşmek arasında çok büyük farklılıklar vardır. Bu fark; daha az veya daha fazla kayıp olarak görülmelidir.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Rüyada asansör görülmesi; gerçek hayatta iş hayatındaki durumuna, hal ve davranışlarındaki gidişata, iş veya özel yaşamda iniş çıkışlara yorumlanır. Rüyasında asansöre tam binecek iken asansörün boşluğuna düştüğünü görmek pek iyiye işaret sayılmaz. Yeni bir girişimde bulunulacağını fakat düşünmeden adım atılacağını gösterir.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşerek Öldüğünü Görmek

Rüyada kendisinin asansör boşluğuna düşerek öldüğünü görmek; yapılacak işten hayır gelmeyeceğine, boş uğraşlar ile zaman kaybına, üzüntü yaşanacağına karşı uyarı içerir. Rüyada bir başkasının asansör boşluğuna düşerek öldüğünü görmek çevrenizde kötü yolda olan, fena işlere bulaşıp başına bir kötülük gelecek kişiler olduğuna tabir edilir.

Rüyada Bozulan Asansörde Kaldığını Görmek

Rüyasında asansörün bozulduğunu gören kişi eğer tek başına ise; hayatında kısa süreli bir sorun yaşanacağına, beklenmedik zor bir mücadele dönemi geçireceğine işarettir. Asansörde ailesi ile birlikte ise bu duruma herkesin katlanmak zorunda kalacağına, yabancı birileri ile birlikte ise farklı insanlarında ortak bir şekilde zarar görebileceği bir olaya işaret sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

mehmet çiftçi

Rüyamda sanki bir otelin asansörüne biniyorduk. Yaşlı bir adamla bir den yukarıya doğru hızlı bir şekilde çıkıyorduk yanlış kata gidiyorum diye endişelendim sonra çok hızlı bir şekilde aşağıya düşmeye başladık yukarıda ki demirlere sarıldım ama düşmeyi beklerken düşmedim bir türlü sonra uyandım.. tesekkurler

Kübra özcoşkun

Rüyamda asansörün aşagı boşluğa düştügünü gördüm yalnız boşluk karanlık değil duvar büyük bi şekilde açık ve içeri aydınlıktık yansıyordu ve çuvalların üstüne atlatıp indim aşagı telefonla sağı solu aradım açan olmadı emlakçımı aradım karışı bida arama eşimi dedi şaştım kaldım ve gerçek hayatta hoşlandığım çocukta boşlukta düştüğüm yerde koltukta oturuyordu neye çıkar acaba rüyam dün öğlen asonsörde ciddi anlamda kaldım onun etkisinde kalıp bu rüyayı görmüş olabilirmiyim

Samet

Rüyamda asansöre bindik. Ben ve bir bayan asansörde en üst kata hızla çıktık. Sonra bir alt kata indi. Ben asansörden inebildim ama kadın inemedi. Asansör o sırada halatı kopup düştü. Kadın öldü. Yorumlar mısınız?