Skip to Content

Rüyada Arılar Görmek

Rüyada arılar görmek, rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin zengin olacağı, bolluk ve bereket içerisinde bir ömür süreceğine, patronu olacağı bir iş sahibi olacağına, kuracağı işte ustalaşıp geleceğini garanti altına alacağına, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, karlı işler yapacağına ve güzel bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada Arılar Tarafından Kovalanmak

Rüyada arılar tarafından kovalanmak, rüyayı gören kimsenin karşısına yeni imkanlar çıkacağına, yaşadığı zorlu hayattan, çileli günlerden kurtulacağına, rızkının artacağına, bolluk bereket içerisinde bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada Arılardan Kaçmak

Rüyada arılardan kaçmak, rüyayı gören kişinin ayağına kadar gelecek olan fırsatları tepeceğine, bu teptiği fırsatlar sebebiyle elde edeceği başarıları da bir kenara iteceğine, sonradan bu fırsatları teptiği için çok pişman olacağına delalettir.

Rüyada Arılar Tarafından Sokulmak

Rüyada arılar tarafından sokulmak, rüyayı gören kişinin isteklerinin Allah katında kabul olacağına, üzüntülü günlerinin biteceğine, hastalıklarının şifa bulacağına, gözyaşlarının dineceğine, var olan borçlarının kapanacağına delalettir. Rüyayı gören kimsenin kendisini başarıya ulaştıracak bir takım şeyler için çaba harcayacağına ve bu çabaların meyvesini vereceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Arılarla Uğraşmak

Rüyada arılarla uğraşmak, rüya sahibinin sıkıntılarını gidermek için çabaladığı ve hayatını düzene sokmak için denediği yolların doğru olduğuna, maddi ve manevi iyiliği için attığı adımların kendisini doğru sonuca götüreceğine ve bu sayede rüyayı gören kimsenin hayatının güzelleşeceğine, hayırlı, sağlıklı uzun bir ömür süreceğine rivayet edilir.