Rüyada Anne ile Kavga Etmek

Genel olarak hayra yorulmaz. Rüyada anne ile kavga etmek ileride pişman olabileceği bazı davranışlarda bulunduğunu ya da bulunuyor olduğunu tabir eder. Vurdumduymazlıklar ve değerbilmezlik gibi huylardan ötürü özellikle ebeveynlerini üzen veya üzecek olan rüya sahibinin, anne babasının kendisinden razı gelmesini ve onların hayır duası etmesini istiyorsa biraz daha dikkatli davranmalıdır. Böyle bir rüya gören kimsenin geçmişe dönük, davranışlarını muhakeme etmesi ve hatalarını kabullenmesi gerekir.
Din alimlerinin yorumuna göre rüya sahibinin evlatlık görevlerini yerine getiremediği, hayırsız bir insan olmaya meylettiği, ibadetlerine önem ve ağırlık vermesi gerektiğine delalettir.

Rüyada Baba ile Kavga Etmek

Rüyasında babası ile kavga ettiğini gören kişinin sevdiği insanları kendinden uzaklaştıracak kadar asi ve kibirli olduğu kendisine rivayet edilmiştir. Rüya sahibi bu hırçınlık ve söz dinlemezlik yüzünden özellikle maddi açıdan oldukça zor durumlara düşecek ve ardından pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, birçok şekilde yorumlanabilir. Rüyada döven taraf sizseniz, vurduğunuz kimseyi tanıyorsanız ve kindar bir şekilde vurmuyorsanız karşınızdaki kişiye, ona gerçek hayatta destek olacağınıza yorulur. Tam tersi sizi biri dövüyorsa ve bu tanıdığınız biriyse, sizi hatalarınızdan döndürmeye çalışacağı için size destek olacaktır.

Rüyada Bir Kavgayı Ayırmak

Rüyanızda bir kavgayı ayırdığınızı gördüyseniz, sizin hayırlı bir insan olduğunuz size müjdelenmiştir. Böyle bir rüya, çevrenizdeki insanların siz olmadan anlaşmalarının zor olduğuna, sizin onlar arasında tampon bölge rolü oynadığınıza delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!