Skip to Content

Rüyada Anahtar Almak

Rüyada anahtar almak, rüya sahibinin hayatının artık daha kolay ve keyifli geçeceğine işaret eder. Uzun süredir yaşadığı sıkıntıların son bulup artık refaha ereceği ve mutlu olacağına delalettir. Başına gelen kötü bir olaydan dersini alıp bir daha aynı hataları yapmayacağına işaret eden rüyada, kişinin hayırlı işler yaparak bol kazançlar sağlayacağına ve bunları yine hayırlı işler için harcayacağına işaret eder.

Birinden Anahtar Aldığını Görmek

Rüyasında birinden anahtar aldığını gören rüya sahibinin bir süredir katlanmak zorunda olduğu sorunlarından artık kurtulacağına işaret eder. Üstelik bunu yakınındaki birilerinden maddi destek alarak başaran kişinin aklında olan projelerini de hayata geçirmesi anlamına gelir. Aynı zamanda sadece iş değil eğitim hayatında da aynı başarıları yakalayacağına delalet eder.

Anahtar Vermek

Kişinin rüyasında anahtar aldığını görmesi ne kadar güzel yorumlanıyorsa, anahtar vermesi de bir o kadar tatsız yorumlara sebep oluyor. Rüya sahibinin birine anahtar vermesi işlerinin hem maddi hem de manevi anlamda zarar uğrayacağına işaret eder. Bundan dolayı atacağı her adımı dikkatli atması ve maddi anlamda sıfıra düşmemek adına parasını tasarruflu kullanması şeklinde de yorumlanabilir.

Ölmüş Birinden Anahtar Almak

Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi, onun işleri ile ilgili düştüğü maddi çıkmazdan ölmüş bir akrabasından kalan miras sayesinde çıkacağına işaret eder. Bu miras ile refaha çıkarak tüm borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalettir.