Rüyada Altına İşemek

Rüyada altına işemek, kişinin uzun zamandır bir sorunu olduğu ve bunu bir türlü çözüme ulaştıramadığına işaret eder. Diğer bir taraftan bu rüyayı kişinin herkesten sakladığı ve kimsenin öğrenmesin istemediği bir sırrı olduğuna da delalettir. Kişinin kanunen suçlu bulunmasına sebep olacak türden bir olayın parçası olduğuna işaret eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin uzun zamandır korkularıyla boğuştuğuna da yorumlanır. Kişinin ne yaparsa yapsın bir türlü geçmişini sıfırlayamadığı için kendisine yeni bir hayat kurmakta zorlandığı ve hep geçmiş korkularıyla yaşadığına işarettir.

Gülmekten Altına İşemek

Rüyasında gülmekten altına işediğini gören rüya sahibinin aslında ne kadar pervasız olduğunu gösterir. Nerede duracağını bir türlü bilemeyen rüya sahibi hayatında yer verdiği her insanı sınırsızca eleştirip sonrada kendisinden uzaklaşmasına sebep olur. Kişinin ruhsal anlamda da bazı sorunlar yaşayacağına işaret eden rüya aynı zamanda rüya sahibinin çevresindekilerle iletişim kurarken kullandığı dile daha çok dikkat etmesine işaret ediyor.

Korkudan Altına İşemek

Eğer rüyanızda korkudan altınıza işediğinizi görüyorsanız, bu birileri tarafından şantaja ya da iftiraya uğrayacağınıza işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisini geçmişi ile suçlayan bir eşe sahip olması olarak da yorumlanabilir. Hatta kişinin aile bağlarının güçlü olmadığı ve ailesinden hiçbir destek görmediği için iş hayatında da aradığı başarıyı bir türlü yakalayamadığı şeklinde de yorumlanabilir. Buna bağlı olarak da hayatı boş verip tamamen gayri ciddi şekilde yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!