Skip to Content

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ameliyat olmak hiçbir biçimde olumsuz olarak kabul edilmeyen, her anlamda olumlu olarak değerlendirilen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yaşamı her anlamda olumlu olarak gider, yaşamında hiçbir sıkıntı, stres yaşamaz, her şey gönlünce olur, kişi bu rüyayı gören kişinin iş yaşamında sıkıntıları var ise sıkıntıları sona erer ve/veya sağlığı ile ilgili sorunları varsa sağlığı düzelir ve eski sağlıklı, sıhhatli günlerine kavuşur. Eşi ile dostu ile kavgalı ise kavgaları son bulur, kısaca yaşamında her şey istediği gibi gider.

Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek

Kişi eğer rüyasında ameliyat olacağını görür ise bu rüyayı gören kişi yaşamında her şeye son derece önem gösterdiği için, titiz temiz biri olduğu için dengeli ve yeterli dengeli beslendiğinden, sağlığına özen gösterdiğinden yaşamında hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına ve her şeyin tam kendisinin istediği gibi gideceğine işaret eder.

Rüyada Ameliyat İzi Görmek

Kişi eğer rüyasında vücudunda ameliyat izi görür ise geçmiş yaşamında yaşadığı ve kendisinde derin izler bırakan olay ve anıları anımsayacağına ve bu günler yeniden aklına geleceğinden, o günleri güzel bir biçimde yad edeceğine işaret eder.

Rüyada Doktor Görmek

Kişi kendisini rüyasında doktor görür ise son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, çevresinde yaşanan sorun ne olursa olsun, bu sorunların giderilmesine katkı sunan, çevresine iyilikleri dokunan, sevilen bir kişi olduğuna işaret eder.