Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek

Rüyada ameliyat olacağını görmek son derece olumlu olarak adlandırılan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi için hiçbir olumsuzluk söz konusu değildir. Yani biraz daha rüyaya ayrıntılı olarak bakmak gerekir ise kişi sevdiği insanla sonsuza kadar mutlu ve mesut yaşar. Bunun yanında işleri istediği gibi gider. Eğer bu rüyayı gören kişi erkek ise mal ve mülk sahibi, hayırsever bir kadınla yaşamını birleştirir. Para, pul mal mülk sıkıntısı çekmeden refah içinde yaşar. Her şey istediği gibi gider. Yaşamında her anlamda bolluk ve bereket olur.

Rüyada Ameliyathane Görmek

Kişi eğer rüyasında ameliyathanede olduğunu görür ise iki biçimde yorumlanan bir rüyadır. Yorumlamaların ilkinde bu rüyayı gören kişinin kendisine ait bir sır ortaya çıkar. Rüyanın diğer bir anlamı ise yaşadığı sağlık problemlerinden kurtularak, sağlıklı ve sıhhatli bir yaşam sürer.

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

Kişi eğer rüyasında doktor olduğunu görür ise gerçek yaşamında bu kişi, çevresi tarafından sevilen, takdir edilen, saygı gören bir kişidir. Bu kişi toplum içinde itibar sahibidir.Ayrıca çevresine iyilikler yapan, güzellikler katan bir kişi olarak da değerlendirilir.

Rüyada Bir Kişiyi Ameliyat Ettiğini Görmek

Kişi kendisini rüyasında bir kişiyi ameliyat ederken görürse bu kişi çalışkan ve son derece başarılı olan bir kişi olup, iş yaşamında büyük başarılara imza atar ve kariyerinde ilerlemeler kaydeder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Aydin kartal

Ameliyathanede 5 mt uzaklikta kendi ameliyatimi izledim 4-5yerimden kesip ameliyat ettiler bittikten sonra gec soyle yuru yat dediler bende telasli bi sekilde yurudum dikisler patladi kanlar fiskirdi sonra uyandim ama ayni zamanda izliyorum bu anlattiklarimi ?

Zeynep

Rüyada ameliyat olmak için hazırlanıyordum. Gerçekte uzaktaki bir arkadaşım bana sürpriz yaparak rüyada evime gelmişti. Ev kalabalıktı. Normalde ayrı olan annem babam rüyada aynı evdeydik. Hatta bütün ailem; teyzem, kuzenlerim, amcalarım birlikteydik. Hastaneye giderken gerçekte sevip hoşlandığım ama konuşmadığımız erkeğin arabasına biniyordum. O kullanıyor ve ben de yanında oturuyordum. Daha sonra onun gerçekteki sevgilisini almaya gittik. Arkada oturmayı teklif ettim. Yok o otursun arkaya dedi. Daha sonra kızla merhabalaşıp hastaneye gittik. Orada aranız neden kötü diye sorduğumda bana kızın kendini başkasının kollarına attığını söyledi. Ameliyat olmak için hazırlanırken bana koldan bir ilaç verildi ve beklemem söylendi. Ben o sırada sigara içiyordum ve tam bitirmeden babam yakalar diye söndürdüm. Hastaneye gittiğimizden beride altımda sadece iç çamaşırı vardı ve o şekilde geziyordum. Yorumlar mısınız?

Dilara

Rüyamda hastanedeydim. Doktor bana ameliyat olacağımı söyledi. Annem bunu duyunca bana temiz çamaşır hazırladı. Ben ölüm korkusu ile ağlıyorum. Arkamdan 2 kadın da bana gülüyordu. Sonrasında uyandım.