Rüyada Altın Toplamak

Rüyada altın toplamak; birçok İslami rüya tabircilerine göre üzüntü, borç, gam, kaza gibi olumsuz terimler ile anılır. Ancak bu olumsuz yorumlar altının renginin sarı olması ve sarı rengin hastalık, sıkıntı, dert simgesi olması ile alakalıdır. Rüyada görülen sarı altın bazı durumlarda iyi sonuçlara da karşılık gelebilir, bu nedenle tüm detayları ile birlikte değerlendirilmelidir.
Rüyada altın toplamak; rüya gören kişinin durumu ile de alakalıdır. Eğer kişi maddi olanaksızlıklar içerisinde ise bu tür rüyalar görebilir. Rüyada görülen altın; borçlarından daralan, ihtiyaçlarını ve de ailesinin geçimini sağlayamayan insanların, stres altında yoğunlaştıkları para bulma düşüncelerinin bilinçaltına yerleştiği durumlarda rüyalarına yansıyan şeklidir.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek genel olarak hayırlara delalet etmez, kasvetli günlere, kötü bir işe, başınıza gelecek pek çok musibete yorulur. Rüyada bir altın görmek; evladı yüzünden sıkıntıya, çok sayıda altın görmek ise çok daha fazla sıkıntıya işaret sayılır. Altınlar 5 adet olarak aynı zaman ve yerde görülüyor ise 5 vakit namaza uyarı olarak yorumlanır. Rüyada altını külçe halinde görenin elinden büyük miktarda malı gider.

Rüyada Topraktan Altın Toplamak

Rüyada toprak, bereketin, nimetin, her türlü yaşamsal ihtiyacın kaynağıdır. Toprak üzerinden toplandığı görülen altın ise sahip olanla yetinmemek, tamahkârlık olarak görülür ve de iyi niyetle yapılmayacak olan işlere, bela ve dert sahibi olunacağına yorumlanır. Rüyada görülen altının rengi; gümüş, beyaz ya da yeşilse bu kişi için hak ettiği iyi yaşantıya işarettir.

Rüyada Denizden Altın Toplamak

Rüyada denizin temiz ve berrak olması şartı ile denizden toplanacak sarı altın tanıdığınız birinin sağlık haberlerini almaya delalettir. Rüyada denizden toplandığı, elle yâda ağla yakalandığı görülen beyaz, yeşil altın ise size sunulan fırsatları değerlendireceğinize, temiz ve varlıklı bir geleceğe yorumlanır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın