Rüyada Alkışlanmak

Rüyada alkışlanmak, aslında tam da görüldüğü şekilde yorumlanır. Yani rüyayı gören kişinin herkes tarafından takdir edilecek bir işe imza attığını gösterir. Kendi saygınlığını ve itibarını kazanarak alkışı hak ettiğine işaret eder. Ayrıca bu rüyayı daha uzun süreli yorumlayarak kişinin hayatı boyunca başarılı işler yapacağı ve hayal edemeyeceği kadar iyi bir kariyere ulaşacağı anlamına gelir. Kendine güvendiği ve inandığı sürece el attığı her işte başarılı olacağını gösterir.

Sahnede Alkışlandığını Görmek

Kişi kendini sahne ya da herhangi bir platform üzerinde alkışlanırken gördüyse, bu yaptığı işin başarıya ulaştığı ve bunun herkes tarafından da duyulduğu anlamına gelir. Takdir edildiği ve giriştiği bu işte muvaffak olduğunu gösterir. Rüya sahibi herhangi bir yarışma ya da benzeri bir organizasyona girmeyi düşünüyorsa ya da bir anda kendini böyle bir organizasyonun içinde bulursa kendine yeterince güvenmesi halinde başarılı olacağını gösterir. Hatta birincilik gibi bir ödüle layık görüleceği ve bunun çevresindekiler tarafından takdir edileceğini anlatır.

Alkış Sesi Duymak

Rüyanızda bir yerlerden bir alkış sesi duyuyor fakat bir türlü nereden geldiğini anlayamıyorsanız, başarıya çok yaklaşmışsınız demektir. Giriştiğiniz ya da girişmeyi düşündüğünüz herhangi bir işte tahmininizden fazla başarıya ulaşacağınızı ve bunun herkes tarafından bilineceğini gösterir. Takdir görüp saygınlık kazanacağınız anlamına gelen bu rüya itibarınızın da güçleneceğini gösterir. Rüyada sahnede alkışlandığını görmek de, bir yerlerden alkış sesi duymak da her zaman iyiye ve başarıya yorumlanır. Takdir görmek ve yükselmeye işarettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!