Rüyada Alerji Görmek

Rüyada alerji olmak, iyi şeylerin olacağına işaret edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini rahatsız etmeyecek şiddette ola kaşıntısının iş hayatında büyük bir başarıya imza atacağı anlamına gelir. Bunun yanı sıra aile içinde de yaşadığı kötü ve sıkıntılı dönemlerin son bulacağına, eşi ya da yakınlarıyla olan problemlerini çözerek birlikteliklerini normal şekilde devam ettireceği anlamına da gelir.

Rüyada Saman Nezlesi Görmek

Rüyada saman nezlesi görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında büyük başarılar kazanacağına, zenginliğine zenginlik katacağına ve büyük bir itibar sahibi olacağına dalalettir. Kazandığı güç ve para sayesinde her istediğini elde edecek ve hayatındaki tüm sorunları da bertaraf edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boğaz Ağrısı Görmek

Rüyada boğaz ağrısı görmek, rüya sahibinin vücudunda ilerleyen ve kişiye sıkıntı verecek olan bir hastalık olduğuna dalalet eder. Oldukça ağır ve kötü bir hastalık döneminin geçirileceği yorumu yapılan boğaz ağrısı maddi manevi sıkıntılara yol açacaktır.

Rüyada Hapşırmak

Rüyada hapşırmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında olumlu sinyallere dalalet eder. Büyük miktarda paraların kazanacağı anlamına gelen hapşırmak, ev içinde bolluk, huzur ve rahatlığın olacağına da işarettir. Bununla beraber rüyayı gören kişinin uzun bir süre boyunca çekmiş olduğu hastalık ve sıkıntılardan da kurtulacağına işaret eder. Parlak bir geleceğe de işaret olan hapşırmak tüm maddi ve manevi sıkıntıların atlatılmasıyla her iki noktada da ferahlık anlamı taşır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın