Rüyada Akşam Görmek

Rüyada akşam görmek pek iyiye işaret değildir. Üzüntü, dert ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin duygu ağırlıklı bir dönemden geçeceği, zor olaylar yaşayacağı ve bu olaylardan çok etkileneceği tabir ediliyor. Bunun yanı sıra bu olaylar karşısında oldukça yıpranacağı ve ezileceği de rüyada akşam görmenin yorumlarındandır. Yaşanan olaylar karşısında rüyayı gören kişinin tüm çabalara rağmen sıkıntılarından kurtulamayacağına işarettir.

Rüyada Akşam Ezanını Duymak

Rüyada akşam ezanını duymak refah dolu günlerin açılacağına işarettir. Ezanı duymak büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya ve tüm sıkıntılardan uzaklaşacağı ile açıklanır. Rüyayı gören insanın tüm borçlarını ödeyecek şekilde elinin bollanacağına da işaret olan akşam ezanı aynı zamanda çeşitli hastalıklarında şifaya kavuşacağına tabir ediliyor.

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyada akşam namazı kılmak oldukça iyiye işarettir. Rüyayı gören kişinin tüm sorumluluklarının bilincinde olduğuna ve işini ciddiye alarak görevlerini zamanında gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Akşam Sefası Çiçeği Görmek

Rüyada akşam sefası çiçeğini görmek büyük bir ayrıcalık anlamı taşır. Çıkarları gözetmeden, güzel bir sevdaya düşüleceğine ve büyük bir aşkın kıvılcımlarının kopacağına işaret edilir. Rüyayı gören kişinin büyük bir aşkla karşılaşacağı ve sevdasına karşılık bularak hayırlı, güzel bir sevdaya yelken açacağı rivayet edilir. Bununla beraber güzel ve güneşli günlerinde doğacağı anlamına gelen akşam sefası çiçeği; bol, bereketli ve huzurlu günlere de işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın