Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak; kişin ruhsal durumu ile ilgili önemli ipuçları verir. Bilinçaltındaki ağlayarak uyanmak eylemi kişinin bastırılmış istekleri ve konuşturulmayan sözlerine vermek istediği tepkinin karşılığıdır. Daha çok duygusal ve içe kapanık kişiliğe sahip insanların gördüğü rüyalardandır. Rüyadaki diğer detayların anlamlarına bakılarak bütünsel yorumlamak da fayda vardır.
Rüyada ağlayarak uyanmak; üzüntüleri içinde yaşamanın diğer boyuta taşınmasıdır. Rüyada uyuduğunuzu, kâbuslar görerek ve ağlayarak uyandığınızı görmeniz sizi üzen konulardan, kişilerden uzaklaşmak isteğinize, öfkenizi bastırmaktan yorgun düştüğünüze yorumlanır. Geçici bir stres olarak tabir edilen rüya aynı zamanda sevinçli günleri müjdeler. Kişinin problemi olmadığı hallerde görülen bu rüya aile yakını birinin ölüm haberine yorulur.

Rüyada Gülerek Uyanmak

Rüya içinde bir rüya olan gülerek uyanmak; rüyada ağlayarak uyanmak gibi duygu durumu ile açıklanır, fakat burada durum tersi olduğundan rüyada gülerek uyanmak; rüya gören kişinin gerçek hayatta da keyifli, eğlenmeyi seven, hayata pozitif bakan sempatik karakterine yorulur. Rüyada tebessüm etmek veya gülerek uyanmak da kişinin mutlu hayatının sürekliliğine yorumlanır.

Rüyada Ağlayarak Uyumak

Rüyada ağlayarak uyuduğunu görmek; rüyada ağlayarak uyanmaya benzer şekilde iç sıkıntıları yaşayan kişinin psikolojik durumunu yansıtır. Kişinin üzüntüde olduğuna, kimse ile paylaşamadığı sorunlarına, yalnız ve çaresiz kalındığına işaret eder. Bu rüya kişinin hiç bir sorunu olmadığı halde görülüyor ise uzak aile üyelerinden birinin ölümüne, üzüntüye yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!