Rüyada Ağaç Sulamak

Eğer bir gece yattınız ve rüyanızda ağaç suladığını gördünüz ise o zaman bu rüyanın anlamı şu şekildedir:  Rüyada ağaç sulamak oldukça önem taşır, kişi rüyasında ağaç suladığınızı görüyorsa aslında bu olumlu anlamda değerlendirilebilecek bir konu. Bu rüya kişinin hayır verdiğine, insanlara yardım ettiğine, iyi ve bilge bir insan olduğuna işarettir. Sevilen, taktir gören, insanlara iyilik eden ve çok sevilen kişiler böyle bir rüya görür. Bu da dini açıdan yükseldiğinin göstergesidir.

Rüyada Yeşil Ağaç Sulamak

Eğer rüyanızda yeşil bir ağacı suluyorsanız bu zengin olacağınıza ve ilerleyeceğine işarettir zaten rüyada yeşil muradına ermek anlamına gelir. Yani bir ev mi almak istiyorsanız ya da yeni bir araba, hep hayalini kurduğunuz alanda terfi mi etmek istiyorsanız, tüm bunların yani düşlerinizin gerçek olacağına sağlam bir işarettir.

Rüyada Ağaç Sulatmak

Bunların yanında rüyada ağacı başkalarına sulatıyorsanız o zaman iş biraz daha farklılaşır zira o zaman kişinin büyük işlere gireceğine ve çok fazla insana yardım edeceğine, emrinde bir takım insanlar çalıştıracağına, güçlü bir iş insanı olacağına dalalettir. Bu rüyayı gören kişi sonunda emeğinin karşılığını alır ve iyi yerlere gelir.

Rüyada Ağaçların Sulanıp Büyümesi

Bir de rüyada ağaçların sulanıp büyümesi vardır ki o zaman da kişinin beklentilerinin sonucunu göreceğine ve refaha kavuşacağını gösterir. Bu kişi beklenmedik bir iş teklifi bile alabilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın