Rüyada Adamlar Görmek

Son zamanlarda rüyanızda bolca insanlar görüyor olabilirsiniz.  Rüyada adamlar görmek başı başına bir şey ifade eder ve anlamı da oldukça önemlidir.

Rüyada Adam Görmek

Eğer rüyanızda insanlar  gördüyseniz ki bu başlı başına bir kavramdır. Kişi rüyasında kadın figürü görüyorsa zayıflık, erkek figürü görüyorsa rüyada güç anlamına geldiğinden, rüyada adam görmek  kişinin zaman içinde itibar kazanacağına, zenginleyeceğine, karşısına güzel bir kısmet çıkacağına, hayra vesile olacağına dalalettir ama rüyada adamlar görülürse o zaman bu hayır ve zenginliğin çok daha fazla olacağı, rüyayı gören kişinin hayal bile edemeyeceği kadar,  inanılmaz derecede yükseleceğine dalalettir. Yani bir tür mucizeler hayatında olacaktır denilebilir.

Rüyada Adam Dövmek

Ama kişi eğer rüyasında adam dövüyorsa o zaman rüyayı gören kişinin canını sıkacak bir takım asılsız, uygun olmayan, dedikodu tarzında bir haber duyacağına ve bunun canını çok sıkacağına delalettir. O yüzden bu tür bir rüya görülürse karşısına bir durum gelebileceği düşünülmeli ve kişi böyle bir durumla karşılar ise canını sıkmamaya çalışmalıdır. Sonuçta asılsız ve mesnetsiz olduğunu asla unutmamalıdır.

Rüyada Uzun Adam Görmek

Bunun yanında kişi rüyasında uzun adam görürse yaşadığı bir problem karşısında itibarlı insanlardan yardım göreceğine işarettir ama kişi bekârsa ve bir kadınsa o zaman evleneceği kişinin maddi açıdan zengin bir adam olacağına ve rahat bir hayat süreceğinin belirtisidir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın