Rüyada Abluka Görmek

Rüyasında etrafının kuşatıldığını, ablukaya alındığını görmek veya herhangi bir abluka yani muhasara görmek, endişeli bir haber alınacağına işaretle yorumlanır. Dolayı­sıyla böyle bir rüya gören kimse, günlük yaşamındaki kimseleri dikkatle seçmeli, bunlardan düşmanlık ve reka­bet edenler olabilir.

Rüyada etrafındaki kuşatmayı (ablukayı) yararak ondan kurtulduğunu görmek, işlerinin yolunda gideceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada etrafınızın kuşatıldığını görmeniz, düşmanlarınız ve rakipleriniz tarafından işini­ze sekte vurulacağına ve büyük zararlara uğ­rayacağınıza işâret eder.

Rüyada kendi oturduğu evin düşmanlar tarafından abluka altına alındığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edileceğine işâret eder.

Rüyada etrafınızdaki ablukayı yararak bun­dan kurtulduğunuzu görmek, işinde ve ticare­tinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engelinizin kalmadığına işârettir.

Rüyada sevdiği bir kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden ‘ yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyece­ğine işârettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

hakan pamir

olm siz ne seo mantığıyla iş yapan adamlarsızınz ben böyle ucuz salak sulak bir site görmedim tıklanması için siz yarın şeyinizi de satarsıznız. biraz adam gibi site yapın da uzun ömürlü olun 1001 geliyor yakında tozunuz kalmayacak artık bakın da bu iş nasıl yappılıyorrmuş görün çukallar