Etiket arşivi: rüyada ablukaya alındığını görmek

Rüyada Abluka Görmek

Rüyasında etrafının kuşatıldığını, ablukaya alındığını görmek veya herhangi bir abluka yani muhasara görmek, endişeli bir haber alınacağına işaretle yorumlanır. Dolayı­sıyla böyle bir rüya gören kimse, günlük yaşamındaki kimseleri dikkatle seçmeli, bunlardan düşmanlık ve reka­bet edenler olabilir.

Rüyada etrafındaki kuşatmayı (ablukayı) yararak ondan kurtulduğunu görmek, işlerinin yolunda gideceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada etrafınızın kuşatıldığını görmeniz, düşmanlarınız ve rakipleriniz tarafından işini­ze sekte vurulacağına ve büyük zararlara uğ­rayacağınıza işâret eder.

Rüyada kendi oturduğu evin düşmanlar tarafından abluka altına alındığını görmek, hiç beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edileceğine işâret eder.

Rüyada etrafınızdaki ablukayı yararak bun­dan kurtulduğunuzu görmek, işinde ve ticare­tinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engelinizin kalmadığına işârettir.

Rüyada sevdiği bir kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden ‘ yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyece­ğine işârettir.