Skip to Content

Günaydın Mesajları

Günaydın mesajlarını sevgilinize, arkadaşlarınıza veya istediğiniz birine atabileceğiniz, onları mutlu ve önemli hissettireceğiniz mesaj türlerindendir. Teknolojinin artması ve mesaj kullanımının bu kadar yaygınlaşması ile beraber insanlar arasında mesajlaşma da artmış, insanların elinden telefonlar düşmez oldu.

Bireyler özellikle sevgililerine ya da hoşlandıkları kişilere sabahları gözlerini açar açmaz güzel, anlamlı bir günaydın mesajı atmak isterler. Dolayısıyla hemen internete girerek günaydın mesajlarını aratır ve beğendiklerini hemen alarak ve biraz da kendilerinden birkaç kelime katarak hemen göndermek istedikleri kişiye gönderirler.

Sizler için derlediğimiz anlamlı günaydın mesajları:

Sevgiliye gönderilen;

-Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

-Bugün de gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın birtanem.

-Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

-Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle, birtanem günaydın..

-Sonra sen geldin. Güldün. Sarıldın. Gönlümdeki en kurak topraklar, papatya bahçesi oldu. Günaydın sevgilim..

-Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Arkadaşlara, dostlara gönderilen;

-Sevgi mutluluk sağlık huzur gibi tüm güzellikler bir gölge misali hep peşinde olsun, dostluğumuz ebedi olsun, günaydın.

-Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Hayırlı sabahlar

-Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.

-Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta, ve hatta… Katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek gökkuşağı gibi aynen renk renk bil ki 7 renkten oluşan renk beyazdır… Ve gülmek bulaşıcıdır. Haydi, bulaştır!

-Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın Dostum!

Espirili Günaydın Mesajları;

-Hani ”Gözüne çöp mü battı da uyandın?” derler ya , benim gözüme sen battın da uyandım. Belki de senin gözüne de ben batmışımdır; şuraya da bir kalp çizelim. Günaydın 🙂

-Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikâye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın…

-Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bir kalk artık ya… Günaydın 🙂