Rüyada Prezervatif Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Prezervatif Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada prezervatif görmek, rüyayı gören kimsenin çok düzenli ve disiplinli bir yaşantıya sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin sürekli olarak planlı bir şekilde yaşayacağına, programlı olarak hareket edeceğine, geleceğini düşünerek hareket edeceğine ve işine çok önem vereceğine delalettir.

Rüyada Prezervatif Takmak

Rüyada prezervatif takmak, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında yaşadığı sıkıntıları geride bırakıp işine dört elle sarılacağına, bütün sıkıntıları geride bırakmak için büyük çaba harcayacağına, hayata karşı olan sorumluluklarını yerine getirirken olgunlaşacağına ve daha oturaklı bir kimse olacağına delalettir.

Rüyada Prezervatif Almak

Rüyada prezervatif almak, rüyayı gören kişinin anı yaşamaktan vazgeçip olgun bir kimse olmak için adımlar atacağına, daha ağır başlı ve daha oturaklı bir kişiliğe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Prezervatif Kullanmak

Rüyada prezervatif kullanmak, rüyayı gören kişinin sorumluluklarının bilincinde olacağına, geçmişteki vurdumduymaz tavırlarını bırakıp hayatına daha bilinçli ve sorumluluk sahibi bir kimse olarak devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Kullanılmış Bir Prezervatif Görmek

Rüyada kullanılmış bir prezervatif görmek, rüyayı gören kimsenin çok temiz bir ilişki yaşamak istediğine ve hayattan büyük bir aşk beklentisi olduğuna işaret etmektedir. Rüyada kullanılmış prezervatif görmek aynı zamanda rüya sahibinin ikili ilişkiler için çok kafa yorduğuna, sürekli olarak karşı cins ile vakit geçirmek için zaman harcadığına ve günlerini bu şekilde heba ettiğine rivayet edilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste