Rüyada Pazu Bileziği Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Pazu Bileziği Görmek

rüyada pazu bileziği görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında bazılarına (kolunun üst kısmı olan pa­zılarına) altından bilezik taktığını görmek, Kirmani’nin yo­rumuna göre, üzüntü ve kedere işarettir. Bilezik gümüşten olduğunun görülmesi, hafif bir keder olarak yorumlanır.

Rüyasında kendi pazısında (dirsekten yukarısında) gümüş bilezik olduğunu görmek, rüya sahibinin kendi evladını veya erkek kardeşinin kızını evlendireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi, eğer kadın ise, bu onun için, mala ve ziynete (süs eşyasına) kavuşur şeklinde yorumlanır.

Rüyada bazı (pazı) bileziği görmek, bileziğin madeni ne ise o madenin tabir ve yorumuna işaretle yorumlanır.

Cabir-il’ Mağribi’nin yorumuna göre: Rüyasında pazısında demirden yapılmış bir pazı bileziği görmek, rüyayı gören ki­şinin akrabalarından güç ve kuvvet alacağına işarettir.

Ebu Saidil Vaiz’in yorumu ise: Rüyada görülen pazı bilezi­ği, rüya sahibi için, erkek kardeşi tarafından gelecek güç ve kuvvete işarettir şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören bir kadın ise, onun evleneceğine işaret eder demiştir. Bile­ziğin imal edildiği (yapıldığı) maden, bu kadının evlenece­ği erkeğin durumunu işarettir şeklinde yorumlamıştır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste