Rüyada Ölü Haberi Almak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ölü Haberi Almak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada ölü haberi almak rüyayı gören kişinin farklı bir ışığa sahip olacağına, gireceği tüm işlerden alnını akı ile çıkacağına, belli bir üne kavuşacağına ve mevki sahibi olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin bereketli bir yaşama sahip olacağı şeklimde de yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin üstüne aldığı bir sorumluluk sebebi ile sıkıntı yaşayacağına da rivayet edilir.
Rüyada Ölü Haberi Vermek
Rüyada ölü haberi vermek rüyayı gören kişinin yakından kötü günler yaşayacağına ve sıkıntı çekeceğine delalet eder. Bazı olayların gelişeceğine ve bu gelişmelerin sonucunda mutsuz olunacağına yorumlanıyor.

Rüyada Ölüden Haber Almak

Rüyada hayatta olmayan birisinden haber aldığını gören kişi manevi anlamda oldukça rahatlayıp, huzura kavuşur. Rüya sahibi eğer bir karar aşamasında ise ya da bir geçiş döneminde ise bunu oldukla sağlıklı ve doğru bir biçimde yaparak oldukça yararlı işlere imza atacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ölüden Selam Almak

Rüyada ölü olan birisinden selam aldığını görmek rüyayı gören kişinin helal yol ile elde edeceği kazanca yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ölüden selam almak ünlü olmaya da delalet eder.

Rüyada Ölüden Ölüm Haberi Almak

Rüyada hayatta olmayan bir kişi tarafından ölüm haberi aldığınızı görmeniz ise beklediğiniz haberin ya da terfiin yakın zamanda geleceğine, çevresinde muhiti olan ve varlıklı insanların olacağına, bol kazanç elde edeceğinize delalet eder. Bazı âlimlere göre ise bir yerden gelecek olan toplu paraya rivayet olunur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

O

O harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste