Rüyada Sevildiğini Görmek

Rüyada sevildiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda oldukça büyük başarılara imza atacağına, bir projesinin ya da yapmış olduğu bir işin ödül alacağına ve takdir kazanacağına delalet eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin gerçekleştireceği projeleri ve başarıları sayesinde de oldukça kazanç elde edeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Sevilmemek

Rüyada sevilmemek, sevilmediği bir ortamda bulunma ve bunu hissetmek rüyayı gören kişinin ince bir çizgide olduğunu ve her hangi bir yanlışından hayatının olumsuz yönde etkileneceğine delalet eder. Bu sebep ile rüya sahibinin dikkatli olması konusunda uyarıcı bir rüya olarak tabir ediliyor.

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek, sevgilisini görmek ise rüyada görülen kişin yüz ifadesine göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyada sevgiliniz ya da sevgili olarak gördüğünüz kişinin yüzü asık ise ve sinirli bir şekilde size bakıyorsa ondan kötü bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyada sevgilinizi ya da sevgili olarak gördüğünüz kişinin yüzü gülüyor ise güzel ve hayırlı haberler almaya delalet eder.
Rüyada sevgili görüp onu yanağından öpmek helal kazanç elde edeceğinize, dudağından öpmek ise haram yolla kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Sevdiği Birini Görmek

Rüyada sevdiği birini görmek rüyayı gören kişinin rüya da görülen şahıstan maddi ya da manevi yönden bir yarar elde edeceğine delalet eder. Bir diğer tabir ise rüyada görülen kişiye yapılacak olan yardım olarak yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın