Rüyada Hortum Çıktığını Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

 • Anasayfa >
 • H >
 • Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

Rüyada hortum çıktığını görmek rüyayı gören kişinin hayatında bazı karışıklıkların yaşanacağına bazı şeylerin alt üst olacağına yorumlanır. Rüyada hortum çıktığını görmek hayırlı bir rüya olarak tabir olunmaz.

Genel olarak şanssızlık ve uğursuzluk şeklinde yorumlanıyor. Hortum çıkması iş yeri sahibi olanlar içinde işlerin bozulması ve maddi anlamda oldukça sıkıntılı günlere girileceğine delalet eder. Hortum çıktığını görmek her anlamda felaketlerin başlangıç noktasıdır.

Rüyada hortum çıktığını görmek İslami olarak da rüyayı gören kişinin ciddi bir sınavdan geçeceğine ve bu zorluklar ile mücadele ederken manevi anlamda da güçleneceğine delalet eder.

Rüyada Hortum Çıktığını Sonrada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada hortum çıktığını sonrada hortumun kaybolduğunu görmek ani sıkıntıya delalet eder. Ani şekilde rahatsızlanmak ya da aniden gelir kaybı yaşamaya delalet ediyor. Bu ani düşür ya da an rahtsızlık kısa zamanda olmasına nazaran bu durumdan kurtulmak yavaş yavaş gerçekleşecektir. Rüyada hortum görüp sonra kaybolması aynı zamanda bir kişinin rüya sahibini sözleri ile bunaltmasına da yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüya sahibinin başına gelecek olan bu ani felaketin onun hayatta bakış açısını da değiştireceğine işarettir.

Rüyada Hortumdan Kaçmak

Rüyada hortumun çıktığını görüp ondan kaçmak ise rüyayı gören kişinin kötüye doğru olan gidişatı fark etmesine ve farkına vardığı anda önlemleri almaya başlamasına delalet eder. Rüyada hortumu görüp kaçan kişi bu ani felaketlerden en az zarar ile kurtulur. Böylelikle kötü olaylardan daha az zorluklar yaşayarak kutumla şansına kavuşur.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

 1. derya sevük

  rüyamda hortum çıkıyo 2 kez korkuyorum fırtına şeklinde bağırma falan

 2. Osman

  Hasta birinin rüyasında boğazına hortum sokulduğunu görmek

 3. Ebubekir can

  Rüyamda çok büyük hortum çıktı ben onu görünce çok hızlı kaçtım ve pasaj gibi bir yerde yeraltında odalar vardı orada hortum geçene kadar saklandım sonra çıktım ne anlama gelir

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste