Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • B >
  • Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyada boğulmak çoğunlukla uyandıktan sonra kişi üzerinde olumlu bir etki bırakmaz. Rüyada boğulan birini kurtarmak ise daha çok rüya sahibinin yaşamsal zorluklar yüzünden fazlaca yıprandığına dalalet eder ve yakın gelecekte kişinin sağlık sorunları yaşayacağına dair yorumlanır. Rüyada kurtarılan kişinin kim olduğu da bu noktada önem arz eder denilebilir. Eğer boğulmaktan kurtarılan kişi rüya sahibinin tanıdığı ise o kişiye yardım edecek; eğer tanınmıyorsa bu durumda da iş stresi yüzünden eski verimliliği yakalayamayan rüya sahibinin bazı işlerin altından kalkamayacağını gösterir.

Rüyada Denizde Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada denizde boğulacağı sırada bir şekilde kurtulan kişi gelecek günlerde iyi haberler alacak demektir. Yakın geçmişi sıkıntılarla dolu rüya sahibinin artık yükü hafifleyecek ve bunun sonrasında hidayete erecektir. Elbette bu duruma eşlik eden manevi zenginlik de göz ardı edilemez ve bunun sonucunda şükür de kişinin temiz kalpliliği ile kaçınılmaz kılınacaktır.

Denizde boğulmanın sıra dışı bir yanı olması aslında gerçek hayatta yapılan iyiliklerin fazlalığının ve bunun sonrasında alınacak karşılıkların bereketli oluşunun doğru orantısı mümkün kılınmıştır.

Rüyada Boğulmak

Bütün bunların ardı sıra rüyada boğulmak hayır alameti sayılmaz. İşleri rast gitmeyen ve böylece hem maddi hem de manevi yönden fakirleşen kişinin ibadete yönelmesi yalnızlığının acısını da bir nebze olsun azaltacaktır. Eşinden dostundan ayrı düşmüş ya da ona sırt çevrilmiş olsa da kişinin inancına daha fazla ağırlık vermesi gerekir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste