Rüyada Benzemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Benzemek

benzemek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyasında kendisini bir başkasına benziyormuş veya benziyor olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, bencil, kendini beğenmiş veya ne yaptığının farkında ol­mayan kaba ve kırıcı tavır ve hareketleri yüzünden çevre­sindeki kişilerin darılıp gideceklerine veya kendi araların­da onu (rüya sahibini) istenmeyen kişi olarak ilan edecek­lerine işarettir şeklinde yorumlanır.

Bir kadının rüyada erkek elbisesi giyip er­keğe benzediğini ve elbiselerin de kendisine yakıştığını görmesi, o kadının halinin güzel olmasına işâret eder.

Bir kadının rüyada erkek elbisesi giydiğini fakat giydiği erkek elbisesinin kendisine yakış­madığını ve çirkin durduğunu görmesi, üzün­tü ve korku ile beraber o kadının halinin de­ğişmesine işâret eder.

Rüyada bir kadının erkek olduğunu gör­mesi, o kadının hal ve davranışlarının kocası­nın arzuladığı şekilde olmasına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada Yahudi, Hıristiyan ve diğer kavimlere benzediğini görmesi, o kim­senin Yahudi, Hıristiyan ve diğer kavimlerin arzu isteklerine veya dinlerine uymasına, ya­hut onlarla evlenmesine işâret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste