Rüyada Benzemek

Rüyasında kendisini bir başkasına benziyormuş veya benziyor olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, bencil, kendini beğenmiş veya ne yaptığının farkında ol­mayan kaba ve kırıcı tavır ve hareketleri yüzünden çevre­sindeki kişilerin darılıp gideceklerine veya kendi araların­da onu (rüya sahibini) istenmeyen kişi olarak ilan edecek­lerine işarettir şeklinde yorumlanır.

Bir kadının rüyada erkek elbisesi giyip er­keğe benzediğini ve elbiselerin de kendisine yakıştığını görmesi, o kadının halinin güzel olmasına işâret eder.

Bir kadının rüyada erkek elbisesi giydiğini fakat giydiği erkek elbisesinin kendisine yakış­madığını ve çirkin durduğunu görmesi, üzün­tü ve korku ile beraber o kadının halinin de­ğişmesine işâret eder.

Rüyada bir kadının erkek olduğunu gör­mesi, o kadının hal ve davranışlarının kocası­nın arzuladığı şekilde olmasına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada Yahudi, Hıristiyan ve diğer kavimlere benzediğini görmesi, o kim­senin Yahudi, Hıristiyan ve diğer kavimlerin arzu isteklerine veya dinlerine uymasına, ya­hut onlarla evlenmesine işâret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!