Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • A >
  • Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Rüyada ağaçtan meyve toplamak, tıpkı rüyadaki gibi hayırlı şeylere işaret eder. Mutlu haberler almaya, rızkının açılmasına, önüne güzel fırsatlar çıkmasına gibi birçok farklı noktada yorumlanabilir. İş hayatında başarıya ulaşmak ve kariyer hedeflerini bir bir gerçekleştirmek anlamına gelen rüyada kişinin rahat bir hayat süreceğine ve mal mülk sahibi olacağına da delalet eder. Rüya sahibinin ummadığı şekilde sevinmesi ve mutlu olması anlamına gelir.

Çürük Meyve Toplamak

Eğer kişi rüyasında bir ağaçtan çürümüş olan meyveleri topladığını görüyorsa, aynı rüyada olduğu gibi kendisine herhangi bir faydası olmayacak olayların peşinde vakit öldürüyor demektir. Bu boş ve faydası olmayacak işlerle uğraşacak sade vaktini harcadığı ve kendisine hiçbir şey katmadığı anlamına gelir. Bir de rüyanız topladığını bu çürük meyveleri yediğinizi gördüyseniz, haram bir rızka el sürdüğünüze işaret eder. Sizin için hayırlı olmayacak ve helal sayılmayan bir kazanç sağlayacağınıza da yorumlanabilir. Ayrıca rüya sahibinin kısa bir süre sonra hiç istemediği halde bir işe dâhil olacağına da delalet eder.

Ağaçta Elma Topladığını Görmek

Kişi rüyasında ağaçtan güzel olmuş bir elmayı topladığını görüyorsa bu onun rızkının da bol ve güzel olacağı anlamına gelir. Elmayı yediğinizi görüyorsanız da, bu defa şifa bulup sağlıklı olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin ömrünü uzatan bu rüyada aynı zamanda topladığı elmaları dağıttığını görüyorsa ihtiyacı olanlara maddi yardımda bulunacağı anlamına gelir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

A

A harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste