Rüyada Zile Basmak

Rüyada zile basmak, rüya sahibinin kısa zaman içerisinde çevresindeki birine veya birilerine uyarıda bulunacağına yorumlanır. Rüyanın bir diğer anlamı da evlenecek yada evlendiği kişinin, görüp geçirmiş ve kültürlü biri olacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına yorumlanır. Rüyada zile bastığının görülmesi kişinin arkadaşları ile irtibatlı olarak faaliyetler içerisine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Birinin Ziline Basmak

Rüyada tanımadığı birinin ziline bastığının görülmesi, kişinin başkasının aklı aile hareket ettiği bundan dolayı da ailesini zor durumda bıraktığına yorumlanır. Kendini ve ailesini düşünmekten çok çevresindeki insanları düşündüğü için büyük pişmanlıklar yaşacağına işaret edilir.

Rüyada Yanlış Zile Basmak

Rüyada yanlış zile basmak ise kişinin hayır getirmeyen işlerle uğraşmak zorunda kaldığını bundan dolayı da beklediği sonuçların beklentilerin çok altında olacağı bundan kaynaklı olarak moral kaybı yaşayacağına yorumlanır. Kişiye yapılan nasihatler ise rüya sahibinin gereksiz egosu nedeniyle kulak ardı edileceğine yorumlanır.

Rüyada Zile Basmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada zile basmanın da diğer rüya türlerinde olduğu gibi psikolojik bir yorumu vardır. Buna göre kişinin yaptığı bir işte çok önemsendiği ya da hiçbir şekilde önemsenmediği ortaya çıkar. Aynı zamanda kişinin başkalarının hayatlarını muhteşem hale getirmesi için yardımcı olduğu hatta önerlerde bulunduğu ifade edilir.  Rüya ile ilgili bilinmesi gereken bunların her birinin hayra yorulması ve doğru anlaşılmasıdır.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın