Rüyada Zil Görmek

Rüyada Zil Çaldığını Görmek Farklı Şekillerde Yorumlanır

Zil, kötü haber ve kötü bir söze, yalan söze de işaret olduğu gibi, düşmanlık, kibirli olmak gibi hoş olmayan şeylere de işaretle yorumlanır.

Rüyada zil sesi işitmek yakında kötü bir haber alacağınıza zil çaldığınızı görmek, yalan söyleyeceğinize yorumlanır. Zil satın aldığınızı görmek, üzüntüye uğramaya, zili kırdığınızı veya attığınızı görmek, üzüntüden kurtulmaya işarettir.

Rüyada zil çalmak, zil çaldığını görmek, sevilmeyen bir ha­berle karşılaşacağınıza veya yalan bir söz söyleyeceğinize rüya sahibinin fenâ söz söyleyeceğine ve kötü bir iş yapacağına işârettir.

Rüyada def zilleri görmek, şöhret ve düşmanlık ve müna­kaşa etmek gibi iyi olmayan şeylere işaretle tabir olunur. Bazen de zil, kibirli kendini beğenmiş, dünyevi düşünen, dünyaya bağlanan bir adama işaretle tabir olunur.

Oyun vs. için kullanılan zil görmek, çirkin şöhrete, düşmanlık ve münâkaşaya işârettir.

Rüyada oyun zili yahut bunu çalan kimseyi görmek, zevk ve sefa düşkünü kimseye işârettir.

Rüyada çalınan zil bazen erkek için evlenmeye, geçersiz nikaha yahut çetinlik ve zorluğa işârettir.

Rüyada kapısı önünde zil çalındığını görmek, bir yere üst düzey bir yönetici olmaya işâret eder.

Bazı yorumculara göre de rüyada zil sesi duymak güzel olaylara yorumlanır. Genç bir erkek için yüksek makamlara yükseleceğine işaret eder. Orta yaşlı kimse için bu rüya yaşamında iyi değişiklikler yapmaya yorumlanır. Bekâr bir kız için mutlu olacağı bir evliliğe işaret eder. Eğer rüyayı gören evliyse geleceği oğlan çocuğunun doğumuna yorumlanır.

Bir yanıt yazın