Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak; kişinin meşakkatli bir işe soyunup, çok sabır gösterip sonunda hak ettiği mükâfatlarını toplayacağı anlamına gelir. Hem İslami hem modern rüya yorumcularına göre; son derece güzel bir gelecek vaat eden rüyalardandır. Rüyada görülen siyah ve yeşil zeytin; maddi kazançlar yanında manen faydalar da sağlamaya simgedir.
Rüyada zeytin toplamak; verimliliği yüksek fakat riskleri yüksek işlere girmeye cesaret etmiş veya cesaret edip girişimde bulunacak aklıselim insanlara tabir edilir. Rüyada zeytin toplamak; alın teri dökerek para kazanmak, dertsiz yaşamak demektir. Zeytin ağacı görmek ise çok sağlam ve uzun ömürlü bir beraberliktir.

Rüyada Yeşil Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin ağacı üzerinden toplanan yeşil zeytinler; bereket, bolluk, kazanılan değerlerdir, görülen tutar misli ile kazanılan paraya yorulur, bazı tabirlere göre de bir mekân için yatırım yapmaktır.
Rüyada Kırmızı Zeytin Toplamak
Olağandışı bir duruma tekabül eder; iş planlarında farklı bir yöne dönmeye, değerlendirilecek yeni fırsatlar görmeye veya işe hile karışmasına göz yummaya yorumlanır.

Rüyada Ham Zeytin Toplamak

Rüyada zamanından önce toplanan zeytin; acemice yapılan bir işe, sabırsızlığa ve tamahkârlığa işaret eder. Rüyasında ham zeytin toplayan insanın beklediği kazanç rızkı azalır, borca girer.

Rüyada Zeytin Toplayıp Yemek

Rüya sahibi insanın sermayeden yemesine, henüz kazanmadan harcamadan kaynaklanan bir dar boğaza gireceğine ve borçlanılacağı anlamına gelen bir rüyadır. Rüyada toplanmış zeytinden çevreye dağıttığını görmenin ise sadaka veya zekât vermek yönünde bir uyarı taşıdığına yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!