Rüyada Zehirlenmek

Rüyada zehirlenmek, kişinin kendini bilmeden davranacağını düşünmeden konuşacağına ve buna bağlı olarak da zarar göreceğine delalet eder. Rüya sahibi Hareketlerine dikkat etmediği için başını belaya uğratacak diye yorulur. Ayrıca durduk yere ağız tadını kaçıracak, stresli ve gergin zamanların içine girecek olmasına işaret eder.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek

Rüyada gazdan zehirlenmek, rüya sahibinin parasının hesabını yapamaması, har vurup harman savurmasına delalettir. İsrafları yüzünden zor duruma düşecek demektir. Dolayısıyla rüya sahibi düzgün giden hayatını karıştıracak, aksilikler yaşayacak diye yorulur.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyada zehir içmek, kişinin aklına şeytana uyacağını, düzgün şeyler yapmayacağını anlatır. Yani rüya sahibi günaha girecek davranışlarda bulunacak demektir. Aynı zamanda bu rüya ile ilgili bir başka yorumda kişinin sadece para hırsıyla dolacağını, bunun için helal olmayan her türlü yola başvuracağını, rüşvet alacağını, hak yiyeceğini anlatmasıdır.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek

Rüyada zehirlenerek ölmek, gerçek anlamının tam zıttı olarak yorumlanır. Kişi hayırlı işler yapacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi gayet düşünceli, barışçıl, hassas bir karakterde ve herkese yardım eden bir kişiliktedir demektir. Bu nedenle etrafında herkes rüya sahibini sever ve sayar diye yorulmaktadır.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda hiç beklemediği bir insan tarafından ihanete uğrayacağını işaret eder. Veyahut rüya sahibi iftiraya uğrayabilir, sırtından bıçaklanabilir, arkasından iş çevrilebilir demektir. Dolayısıyla kişi bu ihanetin etkisi ile tuzağa düşecek veya kötü işlerin içine zorla sokulacak diye yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın