Rüyada Yüzen İnsanlar Görmek

Fazla hareketli, koşuşturmanın, karmaşanın olduğu bir ortamda olmaya işaret eder. Rüyada yüzen insanlar görmek kişinin yoğun tempolu bir çalışma ortamında, güç bir çalışma içerisinde yer alacağına delalettir. Rüya sahibinin bir türlü alamadığını düşündüğü, emeklerinin karşılığını doğru zaman gelince alacağı tabir edilir.

Rüyada Kirli Denizde Yüzen İnsanlar Görmek

Dikkatli olunmazsa eğer, hak yolundan ayrılmaya delalettir. Kişinin görüştüğü kimseler içerisinde niyeti temiz olmayan, günahkâr insanlar olduğu, bu kişilerin rüya sahibini de hak yolundan ayıracağı tabir edilir.

Rüyada Denizde Yüzen Birini Görmek

Rüyada görülen denizin dalgalı olması, rüya sahibinin yardımına ihtiyaç duyan bir kimseyi işaret eder. Maddi ya da manevi olarak beklenen bu desteğin, o kişinin hayatını değiştireceği tabir edilir.

Rüyada Okyanusta Yüzmek

Önü açık bir iş kolunda çalışmaya, gelişmeye, başarılara delalettir. Ekonomik anlamda refaha ermeyi müjdeler. Bu maddi genişliğin, parayla sahip olunabilecek tüm hayallerin gerçekleşmesine yardımcı olacağı rivayet edilir.

Rüyada Gölde Yüzmek

Çekilecek vicdan azabına delalettir. Yapılmış olan hataların, günahların kişinin peşini bırakmayacağı tabir edilir. Rüya sahibinin bu ıstıraptan kurtulmak adına dini vecibelerini yerine getirmesi, tövbe etmesi, geçmişteki hatalarının bedelini ödeyen kişilerden helallik istemesi bu kederin dinmesine yardımcı olabilir.

Rüyada Denizin Üstünde Yürümek

Daha çok İslami açıdan tabir edilen rüyada denizin üstünde yürüme, Allah katında dini bütün insanlardan kabul edilmeyle, dünyevi yaşamda ve ahir dünyada huzurla müjdelenmeye delalettir. Sorunların sona ereceğini rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın