Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Rüyada yüzde kıl görmek; erkek ve kadın için farklı yorumlanır. Normal, her zamanki doğal şekli ile ise yetişkin bir erkek için hiç tuhaf karşılanmaz ve de her şeyin olurunda olduğunu gösterir, parasının artacağına tabir edilir. Bir bayanın rüyasında yüzünde anormal şekilde uzamış kıl görmesi ise hayra yorulmaz; dedikoduya, fitneliğe, büyük bir ayıp yaptığına, acizliğe işaret sayılır.

Rüyada yüzde kıl görmek;

Vücudun herhangi bir yerinde çıkan saç gibi uzun kıl bazı rivayetlere göre mal veya parada artıştır. Rüyada görülen kıl bütün yüzü kaplamış ise hem erkek hem de kadın için şer sayılır, doğruluktan sapkınlığa, yüzsüzlük ile insanları kandırmaya, haram yemeye ve her türlü musibetten sorumlu olmaya rivayet eder.

Rüyada Dilde Kıl Görmek

Rüyasında dili üzerinde kıl olduğunu görmek kimi tabirlere göre; lafazan kimseye, şairlik, hitabet sanatında yeteneğe, bilgeliğe işarettir. Bazı yorumculara göre de dedikoducu, fettan insana, ağzı laf yapan fakat iyilik için kullanmayan insana göstergedir.

Rüyada Gözde Kıl Görmek

Rüya gören kişinin gördüğü gözdeki kıl bazı olaylardaki yanlış ve hileleri görmesine engel olan birilerine tekabül eder.

Rüyada Tırnakta Kıl Bittiğini Görmek

Rüyasında tırnağında kıl bittiğini gören kişi olmayacak bir işte mucizevî bir gelişme kaydedilerek büyük bir sevinç ile karşılaşacaktır. Rüyada tırnak aile bireylerini simgeler dolayısı ile tırnaktaki kılları kesmek de aile üzerinde sorun olan bir olayın kökünün kurtulması olarak algılanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Rabia sancaklı

Ben rüyamda bıyıklarım siyah çıkmıştı ve kulağımda kıl çıkmıştı hatt boynumda bile siyH kıl çıkmıştı

Fatma

Rüyamda evli olan kızımın sol yüzünde iri iri kıl olduğunu ve sol kolunda, göğüs bölgesinde de bu kıllardan olduğunu gördüm. Sonra küs olduğum dayımın evine gittiğimi ve orada kalabalık olduğunu gördüm. Dayımın torununu kucakladığımı ve bebeği babamın kucağına verdiğimi gördüm. Bu ne anlama geliyor?