Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyada yüksek bir yerden düşmek, güven kaybına işaret eder. Ailevi bir durum, bir aşk ilişkisi, maddi olanaklar gibi olağan güvenlik kaynakları için bir tehdit söz konusudur. Rüyada düşme, ayrıca, düşme, kişilik kaybı veya inançların devam edememesi gibi toplumsal imajınıza bağlanabilir. Sıklıkla gerginlik, sosyal statü veya moral bozukluğu içerir. Bir zemine hızlıca düşmek aşırı çalışma ve sağlığın bozulması tehlikesi anlamına gelebilir.

 Rüyada Uçurumdan Düşmek

Genellikle uçurum, bilinçliliğini ve sonsuzluğu temsil eder. Uçurumun içine düşme korkusu, duygularınızı kontrol etme girişiminizdeki zorlu bir süreci ve aynı zamanda, sıklıkla ölüm ya da ölüm korkusu hakkındaki duygulara atıfta bulunur. Ölüm, herkesin yüz yüze kalacağı bir gerçektir ve rüyalarda ondan uzak durmak, sadece onu daha korkunç yapar. Çünkü ölümden kaçamazsınız bu yüzden kabullenmeli ve yüzleşmelisiniz.

Rüyada Bir Çukurun İçine Düşmek

Başarısızlık korkusudur; duyguların derinliklerine inmek ve kendi gizli tarafınızla yüzleşme korkusu, bir ölüm şekli hakkında endişe olabilir. Çoğu kez, düşme olayına karışan korkulara karşı zihnin bir savunma mekanizmasıdır. Güvensizlikten başka, düşme, zaman zaman dünyevi dış dünyadan çekilme veya uzaklaşma eğilimini işaret edebilir. Bazen, yüce bir tutumdan veya cinsel teslimiyetten kaynaklanır.

Rüyada Düşme Korkusu

Geçmiş ile bağlantılı davranış kalıplarına, zor duygulara düşme endişesine veya depresyona işaret edebilir. Fakat elbette başarısızlık ya da özgüven eksikliği gibi, düşen diğer tanımlarla bağlantı kurabilir. Bazen eski bir hayat tarzını geride bırakıp yenisini başlatmaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın