Rüyada Yüksek Bir Yerde Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini yüksek bir yerde olduğunu görmek, mevki ve rütbesinin artacağına veya maaş ve ücretinin artacağına, şayet ticaret erbabı için de kazancının artacağına ve dolayısıyla geçim seviyesinin yükseleceğine işaret olarak yorumlanır. Bir kimsenin rüyada kendisini yüksek bir yerde görmesi, ömrünün uzunluğuna işârettir.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Şehriban reçber

Rüyamda kendimi çok yüksek binanın üzerinde yastık attım ayağım fırlayacaktı adeta ama dengeyi sağladım dusmedim

Melisa Kozan

Bu aralar her rüyamda yüksek biryerden aşağilara bakıyorum ama hep bi döngü icerisinde tabi yani rüyam isliyor ama rüyamın olduğu mekanlarda hep böyle çook derin yüksekliklerden asagi bakıyorum

Nesrin

Cevaplarınız ücretlimi,öyle ise nedir yazarmısınız?

Bagirzade Elnur

Yuxuda gorurem ki toyuqlarin setqasin duzeldirem ki toyuqlar qacmasin.

Zehra İslam

Rüyamda yüksek dağ gibi taşlarla kaplı olan bir yerde en üstteki taşın üstünde bir yakınımın küçük çocuğuyla oturuyordum. Aşağıda insanlar vardı ama benim çıktığım yere ulaşamıyordu. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Elif

Rüyamda bir alışveriş mağazasının üstündeydim. Yanımda da birisi daha vardı ama kimdi bilmiyorum. Bulunduğum yer çok yüksekti ve aşağı bakamadım. Geri çekildim. Sonra manzarayı fark ettim. Çok güzeldi. Tüm Osmaniye görünüyordu. Cebimden telefonu çıkarttım. Resim çekmek için telefonu kaldırdım ve rüyamdan uyandım.