Rüyada Yükseğe Çıkmak

Rüyada yükseğe çıkmak; yükselişe geçmek olarak yorumlanarak iyiye işaret etmektedir. Başarı basamaklarının tırmanıldığı bir döneme geçecek olan rüya sahibi etrafındakilerden daha iyi bir konumda olarak başarısının kanıtlayacaktır. İş yaşamında da yükselecek ancak bu konuda dikkat etmesi gerektiği bilgisini de unutmamalıdır. Çünkü bu kadar başarı kibiri de yanında getirebilir. Rüya sahibi mütevazı tavrına devam etmelidir.

Rüyada Yüksekten Bakmak

İyiye yorumlanmayıp insanlar tarafından sevilmemeye işarettir. Rüya sahibinin gerçek hayatta da yüksekten bakmasına ve bu durumun diğer insanlar tarafından hoş karşılanmaması, insanlar tarafından hor görülmeye ve sevilmemeye işaret eder. Özgüven ile başarılı bir kademeye gelebilir ancak bu başarı arkadaşlık ve dostlukta işe yaramayacak bilakis fazla özgüveni ile çevresindekileri de kaybedecektir.

Rüyada Yüksekten Korkmak

Paraya, mala-mülke, makama işarettir. Terfi kazanmaya da işaret eder ancak rüya sahibi bu kadar güce kudrete bir anda ulaşamayacaktır. Bunların hepsi emekle, gayretle ve çok çalışarak gerçekleşecektir. Engeller her daim olabilir, bunları aşmakta zor olabilir ama başarıyla üstesinden tek başınıza olsanız da geleceksiniz.

Rüyada Yükseğe Tırmanmak

Güzel gelişmeye delalettir. Başarı elde edileceğine ve bu sürede yalnız olmayacağına işaret eder. Maddi ve manevi elde edilecek güce işaret eder. Ancak bazı yorumcular bunu ticarette para kaybetmek olarak da yorumlamışlardır.

Rüyada Çok Yüksekte Olmak

Hayra yorumlanmaz, aile şerefi için kötü bir durum söz konusudur. Rüya sahibinin ailesine bir çamur atılacak ve rüya sahibi bu lekeyi temizlemeye çalışacaktır. Dedikoduların asılsız olduğunu zor da olsa gösterecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın