Rüyada Yolda Kalmak

Rüyada yolda kalmak sahibinin bir işe girişeceğine ve bu işte beklediğinden daha fazla başarıyı sağlamayacağına delalettir. Hatta bazı yorumcular bu işte başarısız olacağını da anlatır. Kişinin hayatında olan hayal kırıklıklarını anlatan bu rüya evlilik planı olan insanların son anda evlenmekten vazgeçeceğine delalettir. Ayrıca nişanlı iseniz nişanlınız ile aranızda bazı problemler yaşanabilir. Yanlış kararlar alabilirsiniz demektir.

Yine bu rüya ile ilgili bir başka yorum ise eğitiminizin aksayacağı, okulunuzu bırakacağınızı veya iş yeriniz varsa burayı kapatmak zorunda kalacağınız da olabilir. Genel olarak yolda kalmak gerçek anlamı gibi iyi anlamlar hayırlı anlamlar içermektedir

Rüyada Arabayla Yolda Kalmak

Rüyada arabayla yolda kalmak kişinin çok acele, hızlı karar verip yanlış adımlar atacağına delalettir. Bu rüya rüyayı gören kişinin olayla ilgili koşulları iyice düşünmeden hareket etmesine, duygusal olmasına ve bu nedenle mantıklı çözümler üretememesine delalet eder. Rüya sahibi menfaatini düşünen insanları dinleyecek , yalancı kişilere inanacak ve bu yüzden de sorunlar yaşayacak demektir. Ayrıca  çocuklarına ilgisiz kalacağını ve ailesini üzeceğini de anlatan bir rüyadır.

Rüyada Toprak Yolda Kalmak

Rüyada toprak yolda kalmak, rüyayı gören kişinin maddi anlamda büyük problemler yaşayacağını anlatır. Ayrıca bu rüya kişinin bu zor günlerinde güvendiği insanların onu yalnız bırakmasına da delalet eder. Bu rüya ile ilgili bir başka yorum ise rüya sahibinin aile desteğinden mahrum kalacağı ile ilgilidir. Kişi özgüvenini kaybedecek, komik duruma düşecek, şerefini zedeleyecek işler yapacak anlamına gelmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nabat yegg

Ruyada tabaklar dolu dolu salatayla araba bekliyom

Nilüfer

Aile olarak köye gidiyoruz ve herkesin altında arabaları var. Bizim arabamız da var ve köye gittikten bir süre sonra eşime telefon geliyor. Otobüsle geri dönüyor ve giderken arabayı benim kullanmamı söylüyor. Çok kalabalık bir ortam var ve yemek dağıtılıyor. Yemekler sürekli çoğalıyor. Geri döndük. Yol çamurdu ve yolu değiştirdim. Araba yolda kaldı, bayır olduğu için çıkamadı. Her taraf kar bayırı çocuklarımla çıkmaya çalışıyorum. Küçük çocuğumu arabanın koltuk kılıflarına sarıyorum ve büyük oğluma kendinden büyük çanta takıyorum. Kızım ise bayırdan çıkarken önden beni ittiriyor ve arkadan ise kardeşinin elini tutup çıkmasına yardım ediyor. Bayırı çıkınca çok büyük ve parlak güneş var. Sanki bir kaç adım daha atsak tutacağız gibi oluyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.