Skip to Content

Rüyada Yılanlar Görmek

Rüyada yılanlar görmek genellikle bir düşmanınızın olduğuna delalettir. Bu düşman sizin fark edemediğiniz gizli bir düşmandır ve sizden faydalanmaya çalışır. Aynı zamanda bu düşmanın sinsi olduğuna ve sizin zayıf anınızı bekleyip saldıracak yer aradığına delalettir. Başka yorumlara göreyse rüyada yılanlar görmek maddi durumunuzun güçleneceğine, bekar kimseler için aile hayatlarındaki değişikliklere ya da yeni bir evliliğe, evliler içinse hayırlı evlatlara işarettir.

Rüyada Zehirsiz Yılanlar Görmek

Rüya sahibinin bozuk olan maddiyatının düzeleceğine işarettir. Rüyanızda zehirsiz bir yılan görmeniz ve ondan korkmadığınızı görmeniz elinize geçecek altın ve para şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Görülen Yılanın Boyuna Göre Yorumlanması

Rüya sahibi için bu rüya düşmanlarının olduğuna ve arkasından kuyu kazdıklarına işarettir. Rüyada görülen yılanın boyu uzunsa düşmanınızın sizden güçlü olduğuna ve sizi alt edebileceğine, yılanın boyunun kısa olması ise düşmanınızın sizden güçsüz ve zayıf olduğuna ve onunla başa çıkabileceğinize işarettir.

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin var olan düşmanlarını alt edeceğine, onlar üzerinde üstünlük kuracağına ve galip geleceğine işarettir. Eğer rüyanızda gördüğünüz yılandan korkmayarak ona dokunduğunuzu gördüyseniz iş hayatınızda ya da ikili ilişkilerinizde sevindirici olaylar yaşayacaksınız demektir. Rüyada yılan öldürüldüğünün görülmesi bekar kimseler için evlilik olarak da yorumlanmıştır. Rüyada gördüğünüz yılanı öldürdükten sonra parçalara ayırdıysanız şayet alt ettiğiniz düşmanınızın mallarına sahip olacağınıza işarettir.

Rüyada Yılan Beslediğini Görmek

Rüya sahibinin işinde ya da aşk hayatındaki gelişmelere işarettir. İşinizde yükseleceğinize, maaşınızın artacağına ya da yeni biriyle tanışıp güzel bir ilişki yaşayacağınıza şeklinde yorumlanmıştır.