Rüyada Yılan Kusmak

Rüyada yılan kusmak kişinin sergilediği davranışlara karşı bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin içinde tuttuğu öfke, kaygı, sıkıntı gibi olumsuz duyguların dışarı çıkmayı beklediğine ve bunları dışarı vurduğu an birçok kişinin kalbini kıracağına bu nedenle bu süreçte çok dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Koyu Renkli Yılan Görmek

Rüyada görülen yılanın rengi karşınızdaki kişiyi ne ölçüde kıracağınıza dair fikir verir. Koyu renkli bir yılan sevdiklerinizi çok üzeceğinize bu kişilerle uzun zaman küs kalınacağına,  açık renkli yılan ise karşınızdakinin bu durumu çok da dert etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Kusmak

Rüyada çok sayıda yılan kusmak rüya sahibinin kişinin oldukça sıkıntılı bir süreçten geçeceğine, zorlu günler yaşayacağına, tüm problemlerin ardı sıra ortaya çıkarak kişiyi sıkıntıya sokacağına, mutsuz ve hüzün dolu günlere, başkalarının kalbini kırarak sevdiklerini kaybetmeye sonunda kimseyle konuşamayarak yalnız kalmaya işaret eder.

Rüyada Az Sayıda Yılan Kusmak

Rüyada az sayıda yılan kusmak ise kişinin bazı sorunlar yaşayacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşayıp borçlanacağına, manevi açıdan ise çevresinde her zaman kendisine destek olan insanları üzeceğine ancak daha sonra tüm bunları toparlayıp her engelin üstesinden geleceğine, maddi açıdan elinin bollaşacağına ve tekrar mutlu, refah günlerine geri döneceğine işaret eder. Ayrıca kişinin sevdiklerini geri kazanıp, olumsuz her durumu yoluna koyacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın