Rüyada Yılan Doğurmak

Rüyada yılan doğurmak; korkunç düşler veya sadece ilginç olabilir. Bazı kültürlerde olumlu bir sembol olan yılan; şifa, dönüşüm, bilgi ve bilgeliği sembolize eder, rüyanızda bir yılan doğurduğunuzu görür iseniz hayatınızda olumlu değişiklikler olacağı anlamına gelir. Bazı inanışlara göre ise bir insanın yılan doğurduğunu görmesi; kötülüklerin doğuşudur, felaketler getirir.
Rüyada yılan doğurmak modern tabirlere göre kişinin korkuları ve endişeleridir. Rüyayı gören gebe bir kadın ise doğacak bebeğinin akıbeti hakkında derin korkular taşımaktadır. Diğer bazı kişiler için ise kötülük ve günaha girme tehlikeleri anlamına gelebilir. Yılanlar genel anlamda hissettiğiniz çaresizlik ve korkudur. Bu rüya sizi uyanık yaşamda henüz farkında olmadığınız bir şey konusunda uyarıyor olabilir. Yılanlar aslında çevrenizde güvenilen bir insanı sembolize edebilir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada gördüğünüz yılan; sahip olduğunuz gizli cinsel istekleri temsil eder, aynı zamanda sırların ve tehlikeli işlerin, bilinmeyen yerlerin ya da kişilerin sembolüdür. Belki etrafında sessizce gezinen, bir yılan gibi davranan, dost ya da düşman olabilecek kişiler olabilir. Belki de tamamen yerine getirilmemiş dilekleriniz vardır. Yılan gördüğünüz rüyanın negatif ve pozitif özellikleri olabilir. Eğer rüyada yılanı yakalıyorsanız; durumunuz ne olursa olsun, son derece güçlü olduğunuzu gösterir.
Yılan rüyaları oldukça kişiseldir, anlamlarını keşfetmek için yapılan herhangi bir girişim, rüya gören kişinin yılanlarla olan kişisel ilişkisine bağlıdır. Eğer yılanları seviyorsanız, rüyanızın anlamı yılanlardan korkan birinin rüyalarından tamamen farklı olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın