Rüyada Yeşillikler Görmek

Rüyada yeşillikler görmek, rüyayı gören kişinin günahlarına tövbe ederek, bir daha işlemeyeceğine, Hak yolunda ilerleyeceğine ve hidayeti bulacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre baht açıklığına, şansın bol olmasına, herkesin hayalini kurduğu bir yaşama sahip olmaya tabir olunur.

Rüyada Yeşillikler İçinde Gezdiğini Görmek

Rüyada yeşillikler içinde gezindiğini görmek, rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına, borçlu ise kısa sürede borcunu ödeyeceğine ve geçim sıkıntısı çekmeyecek bir gelire sahip olacağına, feraha ermeye delalet eder. Rüya sahibinin arzu ettiği ve dilediği her şeyin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada Yeşillikler İçinde Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada yeşillikler içinde namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hak yolunda ilerleyeceğine, tövbe etmeye, hidayette ulaşamaya delalet ettiği gibi ahret için yaptığı duaların kabullüne ve bu dünyada da saadet içinde yaşamaya tabir olunur.

Rüyada Yeşillikler İçinde Oturduğunu Görmek

Rüyada yeşillikler içinde oturduğunu görmek, rüyayı gören kişinin rahat, huzurlu ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, hayallerine bir bir kavuşacağına, ferah bir yaşam sürmeye ve murat ettiği her şeye kavuşacak olmasına delalet eder.

Rüyada Yeşillikler İçinde Mezar Görmek

Rüyada yeşillikler içinde mezar görmek, rüyayı gören kişinin etmiş olduğu duaların kabul olduğuna, ölmüş bir kimse için ettiği dua ile ruhunun şad olduğuna delalet eder. Rüyada yeşillik her daim hayırlı ve güzellik ile tabir olunur. Rüyada yeşillikler içinde mezar görmek de ölmüşlerine edilen dua olarak tabir olunuyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın